23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

2019/2020 ziemas jaunums Nokian Snowproof

2019/2020 ziemas jaunums Nokian Snowproof

2019/2020 ziemas jaunums no NOKIAN

 

Somijas riepu ražotājs NOKIAN šoziem pircējiem piedāvā jaunu riepas modeli  WR SNOWPROOF. Šī riepa ir speciāli izstrādāta Centrāleiropas reģionam. Šai riepai ir lieliski tehniskie rādītāji uz slapja ceļa seguma un slapjā sniega masā. Riepa meistarīgi savieno Skandināvisko pieredzi un sapratni par Alpu ziemām, tāpēc viegli pielāgojas neparedzamiem laika apstākļiem. WR SNOWPROOF pamatā ir Alpine Sense Grip koncepcija, kas atļauj riepai adoptēties dažādiem ceļa seguma apstākļiem ziemas laikā.

Katrs riepas protektora bloks un lameles spēlē savu lomu, nodrošinot drošu un konfortablu braukšanu. Bremzēšanas efektivitātes pastiprinātāji saukti par Brake Booster, novietoti protektora bloka aizmugurējā daļā, riepas ārējā malā, palielinot kontakta laukumu ar ceļa segumu.

Platā centrālā riba nodrošina kursa noturību un stabilitāti riepai pie augsta ātruma. Protektora plata plecu zona labu riepas vadamību. Paātrinājuma laikā un bremzejot ZIGZAG lameļu malas atvertas un aizveras tādā  veidā nodrošina saķeri uz slapja ceļa seguma.

Riepai ir izstrādāts jauns gumijas sastāvs, kas adaptējas dažādiem laika apstākļiem.