23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

BF Goodrich Urban Terrain T/A

BF Goodrich Urban Terrain T/A

 Koncerns Michelin ir sagatavojis vēl vienu jaunumu. Markai BFGoodrich apvidus automobiļu riepu asortimentam klāt nāk modelis BFGoodrich Urban Terrain T/A.

Pateicoties pieredzei un izpētei, kas gadu gaitā ir uzkrāta, izstrādājot riepas bezceļam, Michelin ir radījuši riepu, kurai ir galvenās īpašības, kas nepieciešamas ekspluatācijā gan uz asfaltēta ceļa, gan arī uz viegla bezceļa (80% - ceļš, 20% - bezceļš).

 Jaunajam BFGoodrich Urban Terrain T/A ir labas saķeres īpašības, pateicoties agresīvajam protektora zīmējumam. Plato rievu sistēma veicina ātru un efektīvu ūdens izspiešanu no kontaktlaukuma zonas, būtiski samazinot akvaplanēšanas risku un nodrošinot lielisku vadāmību uz slapja ceļa.

Par 20% pastiprinātais Urban Terrain T/A karkass (salīdzinot ar BFGoodrich G-Grip) nodrošina riepas izturību un samazina mehānisko bojājumu varbūtību, izmantojot uz bezceļa, kā arī uz nekvalitatīva, bedraina asfaltēta ceļa. Turklāt palielinātais protektora dziļums ļauj nodrošināt augstu nodilumizturības līmeni.

2016.gada vasaras sezonā BFGoodrich Urban Terrain T/A būs pieejama 18 izmēros riteņa balstvirsmām no 15 līdz 18 collām.