23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

Westlake/Goodride All season Elite Z 401

Westlake/Goodride  All season Elite  Z 401

Jaunā vissezonas riepa Westlake/Goodride  All season Elite Z401 ir speciāli izstrādātas Eiropas tirgum un domātas vieglajām automašīnām.

ZC Rubber  ražotājs norāda, ka riepām ir īpašs zīmējums un sastāvs, lai lietotājiem sniegtu labākas vadāmības un bremzēšanas īpašības uz slapja, apledojoša un sniegota ceļa. Lameļu konstrukcija palielina riepas vilkmi uz sniegota ceļa seguma un bremzēšanas efektivitāti uz slapja un sausa ceļa seguma.

Riepas gumijas sastāvs nodrošina tās darbību lielā temperatūru diapazonā, nodrošinot saķeri ar ceļa segumu, bet arī palielina tās ekspluatācijas resursu.

“Mēs jaunu riepu un tehnoloģiju izstrādes laikā uzskatām par prioritāti, klientu prasības" sacīja ZC Rubber. “Mēs izveidojām jaunu formulu, balstoties uz progresīvu CO-Crosslink un C-Couple tehnoloģiju, lai palīdzētu uzlabot riepu kalpošanas laiku un samazināt rites pretestību. TAWI tērauda stieple uzlabo riepu drošību.  Uzņēmums piebilst, ka tā jaunā riepu izstrāde praktiski īstenota “drošas un vērtīgas” misijas klientiem visā pasaulē.

Ķīnas lielākais riepu ražotājs ZC Rubber piebilda, ka nākotnē cer sagādāt vairāk premium klases riepu klientiem.