23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

FIRESTONE Winterhawk 4

FIRESTONE Winterhawk 4

BRIDGESTONE koncerna sastāvā esošā firma FIRESTONE 2020 gada ziemai sagatavojusi jaunu ziemas riepu Winterhawk 4, kas domāta vieglajām automašīnām un pilsētas SUV mašīnām.

Pirms izstrādes sākšanas FIRESTONE Eiropā veica 2000 autovadītāju aptauju, kuras laikā tie padalijās ar savu pieredzi un vajadzībām braucot ziemas laikā. Visvairāk  autovadītāji vēlējās, lai riepa ziemas laikā strādātu vienlīdz labi uz sniegota ceļa seguma un ari uz slapja ceļa seguma.

Balstoties uz aptaujas rezultātiem Firestone inženieriem izdevās izveidot jauno Winterhawk 4 riepu, kura ir efektīvāka nekā Winterhawk 3.

Palielinot drenāžas kanālu skaitu uz protektora, riepas plecu zonā tika panākta labāka veiktspēja uz slidena ceļa seguma un optimizēts kontakt spiediens, lai palielinātu bremzēšanas efektivitāti uz slidena ceļa seguma.

Platie drenāžas kanāli ne tikai veicina riepas protektora attīrīšanos no ūdens un slapjas sniega masas, bet arī pateicoties to zigzag formai uzlabo riepas saķeres īpašības.

  1. gada martā Zviedrijas poligonā Artic Falls tika veikti testi, kur jaunā riepa Winterhawk 4 visos parametros bija labāka par Winterhawk 3.

Ražotājs šai jaunajai riepai sola arī konkurētspējīgu cenu.