23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

2019/2020 gada jaunums CONTINENTAL ICECONTACT 3

2019/2020 gada jaunums CONTINENTAL ICECONTACT 3

2019 gada jaunums no CONTINENTAL ICECONTACT 3

 

   Jaunajai riepai  IceContact 3 ir virzienveida protektors, kas uzlabo riepas rādītājus uz slapja un sausa asfalta ceļa seguma.

Arī riepas gumijas sastāvs atļauj  tai būt elastīgai arī pie zemām gaisa temperatūrām. Pēc autovadītāju lūguma aptauju laikā, riepai  ir nodrošināts maksimālais  ātrums T – 190 km/h.

Riepu izmēriem no 14-16 collam būs standarta alumīnija radzes, bet riepām  ar 17-21 collam būs jaunās ContiFlexStud radzes.

ContiFlexStud radzēm ir četras neapstrīdamas priekšrocības. Tā ir droša saķere uz apledojoša ceļa seguma, ilgāks ekspluatācijas laiks, zems trokšņu līmenis un minimāla iedarbība uz ceļa segumu.

Elastīgais riepas protektors piekļaujas ceļa seguma reljefam, kas atļauj ContiFlex radzēm dziļi ieķerties ledū. Tas paaugstina motora jaudas efektīvāku  novadīšanu uz riteņiem. Radžu gumijas korpuss nolietojas paralēli ar riepas protektoru, līdz ar to maksimāli ilgi saglabājot radzes efektivitāti. Jaunās radzes daudz reizes maigāk kontaktējas ar ceļa segumu tāpēc izdala mazāku troksni, kas nodrošina konfortablāku braukšanu. ContiFlexStud sistēmas radzes par 20% mazāk negatīvi iedarbojas uz ceļa seguma.