23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

HANKOOK WINTER I*CEPT RS3 W462

HANKOOK WINTER I*CEPT RS3   W462

Riepa tika prezentēta 2021. gada rudenī Dienvidkorejā, lai aizstātu Winter i*Cept RS2 W452.

Augstākās klases  ziemas riepas kompaktiem un vidēja izmēra vieglajiem automobiļiem, kas izstrādātas, lai nodrošinātu stabilu vadāmību un efektīvu bremzēšanu uz sniega, sausa un slapja ceļa seguma, kā arī samazinātu akvaplanēšanas risku. Jaunā riepa izturēja pirmspārdošanas testus ražotāja Technotrac testēšanas poligonā Ivalo, pilsētā Somijas ziemeļos. Tiek atzīmēts, ka salīdzinājumā ar priekšgājēju modeli, W462 bremzēšanas spēks uz sniega ir uzlabots par 4%, bet kalpošanas laiks ir palielinājies par aptuveni 10%.

Winter i*Cept RS3 protektoram ir apgriezts V formas dizains, kas izvieto papildu diagonālās spraugas pretējā virzienā galvenajām drenāžas rievām. Tās ir paredzētas, lai uzlabotu riepas bremzēšanas un saķeres īpašības uz sniega.

Trīsdimensiju zobainās lameles, kas cieši nogrieztas uz katra elastīgā protektora bloka virsmas, ierobežo to deformāciju slodžu ietekmē, kā rezultātā palielinās riepas gareniskais un šķērsstingrums un tā ātri reaģē uz stūres pagriezieniem, un ekstrēmā gadījumā uz sniega un slapjas virsmas ļoti ātri palēninās.

Plecu zonās, pateicoties ūdens evakuācijas rievām, kas izplešas pret tām,     Hankook W462 saskares vietā ar brauktuvi tiek paātrināta ūdens un sniega masas izkliede. Modeļa drenāžas sistēmas W formas dizains uzlabo stabilitāti uz aukstām slidenām virsmām.Gar riepas galveno protektora rievu malām ir "iegravētas" papildu nelielas rievas, tās palielina saskares laukumu, garantējot riepām maksimālu sānu stabilitāti sniegotos līkumos.

W462 augstas dispersijas silīcija gumijas maisījums nodrošina izcilu bremzēšanas jaudu uz slapja ceļa seguma un samazina rites pretestību.

Riepa būs pieejama sākot no 2022.gada jūlija.