23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

2021. ziemas jaunums CONTINENTAL TS870

2021. ziemas jaunums CONTINENTAL TS870

Continental WinterContact TS 870 ir Eiropas tipa  ziemas riepa kompaktiem un vidējiem vieglajiem automobiļiem, kas pēc ražotāja teiktā, nodrošina perfektu vadāmību uz sniegotiem un apledojušiem ceļiem, to raksturo augsta izturība pret akvaplanēšanu un laba stabilitāte uz slapja asfalta, liels nobraukums un zems degvielas patēriņš. Continental WinterContact TS 870 ir pēctecis WinterContact TS 850 un WinterContact TS 860 modeļiem, kuri vairākkārt ir uzvarējuši daudzos salīdzināšanas testos. Ne velti reklāmas sauklis “Visas ziemas riepas ir vienādas. Līdz brīdim, kad ielas kļūst baltas ”, skaidri liekot saprast Vācijas koncerna attīstītāju vērienīgumu.Protektora dizaina un gumijas sastāva optimizācija ir atmaksājusies: WinterContact TS 870 bremzēšanas īpašības uz ledus ir uzlabotas par 5%, bet vadāmība uz sniega - par 5%. Pozitīvas izmaiņas ietekmēja arī modeļa saķeri ar sniegu, slapju un sausu ceļa virsmu.Turklāt Continental inženieri ir sasnieguši labus rezultātus attiecībā uz modeļa vides īpašībām: palielināja riepu TS870 nobraukumu par 7% un spēju samazināt rites pretestību par 4%.

Lai padarītu Continental WinterContact TS870 bremzēšanu drošāku uz ledus, kontakta virsmā ir izveidoti par 10% vairāk protektora bloku. To asās malas un lameles darbojas kā vējstikla tīrītāji, tādējādi nodrošinot uzticamu riepas saķeri ar apledojušu virsmu.

Jaunākās paaudzes riepas Winter Contact  ietekmē jaunā Triple Sipe koncepcija drošākai vadīšanai uz sniega. Dziļās rievas paralēli diagonālajām rievām uzlabo apmales efektu, braucot taisni uz priekšu un pagriežoties sniegā. 3D lameles nodrošina optimālu spiediena leņķi uz sniega, kā rezultātā protektora bloki iekļūst dziļāk sniegā un var to labāk satvert. Braucot lietū, Continental Winter Contact TS 870 riepas vēl ātrāk izstumj ūdeni, pateicoties protektora centrā esošajai dziļajai drenāžas rievai. Atjaunināts gumijas maisījums ar īpašiem sveķiem, kas, tāpat kā WinterContact TS 860 modelī, tiek dēvēts par Cool Chili Compound, arī palīdz uzlabot bremzēšanas īpašības uz slapja asfalta.

Vēl viena pārsteidzoša polimēru maisījuma iezīme ir tā elastība, kuras dēļ riepas zemā temperatūrā labāk saskaras ar ceļu. Tiek arī atzīmēts, ka Cool Chili savienojums samazina nodilumu un palielina nobraukumu, vienlaikus palīdzot samazināt rites pretestību.