23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

MICHELIN e. PRIMACY

MICHELIN  e. PRIMACY

Pēdējos gadus Michelin ir ieguldījis ievērojamus līdzekļus, ne tikai augstas klases, bet arī videi draudzīgu riepu izstrādē.  Kā rezultāta tapa jaunā riepa e. PRIMACY.

 e. PRIMACY ir pirmā riepa, kas izlaista ar Vides produkta Deklarāciju. Vides produkta deklarācija ir neatkarīgs pārbaudes dokuments, kurā tiek novērtēta produkta, šajā gadījumā riepas, ietekme uz vidi.  Michelin e. PRIMACY ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu, visā ekspluatācijas cikla laikā, minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. e.  PRIMACY ir vislabāk novērtētā riepa rites pretestības ziņā. Jāatzīmē, ka citi riepas rādītāji piemēram drošība, saķere un izturība, joprojām ir augstākajā līmenī, kā to paredz Michelin riepas. Michelin arī atbalsta pāreju no benzīna un dīzeļtransporta uz elektriskajiem un hibrīd transportalīdzekļiem. Pateicoties lieliskajām rites pretestībām īpašībām, tiek uzlabota elektro trasporta energoefektivitāte, kas nozīmē lielāks nobraukums ar vienu uzlādi.           

Šī novatoriskā riepa ir aprīkota ar U formas rievu, lai uzturētu augstu ūdens evakuācijas līmeni visā riepas kalpošanas laikā. Max Touch konstrukcija palielina kontaktu ar ceļu, sadalot paātrinājuma, bremzēšanas un līkumu spēku, lai nodrošinātu ilgāku protektora kalpošanas laiku, nezaudējot veiktspēju.                                               

Riepa būs pieejama no 2021 gada, riepu diametru izmēros no 15 līdz 20 .