23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

Michelin CrossClimate

Michelin CrossClimate

Pateicoties veselam inovatīvo risinājumu kompleksam, kas izmantots vienā modelī, Michelin СrossClimate, garantē drošu saķeri kā uz sausa, tā arī uz slapja asfalta, kā arī mobilitāti negaidīti uzsniguša sniega laikā. Jaunais gumijas sastāvs nodrošina optimālu veiktspēju, arī uz apsniguša ceļa, un izceļas ar augstu nodilumizturības līmeni.

Michelin CrossClimate (M+S)  protektora zīmējumam ir virzienveida forma ar lielu sektoru skaitu, kas ir atdalīti ar platām rievām. Katram sektoram ir īpaša forma noteiktā sagāzuma leņķī, kas ļauj bloka šķautnēm efektīvi strādāt gan ieskrienoties, gan arī veicot manevrēšanu uz apsniguša ceļa. Papildus tam, visiem sektoriem asas šķautnes ir tikai no vienas puses – labākai ieskriešanās dinamikai uz sniegota ceļa. Tajā pat laikā bloka otrai pusei ir noapaļotas malas, kas nodrošina stabilu kontaktlaukumu ar ceļu un samazina līdz minimumam saķeres zaudēšanas risku deformācijas dēļ, kas var rasties mijiedarbojoties bloka malai ar ceļa cieto segumu. Tādā veidā V-veida protektors nodrošina vasaras riepām Michelin CrossClimate uzlabotas saķeres īpasības uz sausa ceļa, kā arī augstu drošības līmeni uz apsniguša ceļa.

Riepām ir diva veida lameles: lameles plecu zonā paplašinās uz pamatnes pusi, kas pēc nodiluma pakāpes ļauj saglabāt spēju efektīvi izspiest ūdeni un protektora šķautņu efektu kopumā, bet lameles centrālajā daļā ar Z-veida profilu, kas formējas bloka iekšienē. Šī sarežģītā lameles forma ļauj samazināt protektora bloka deformāciju, kas tādā veidā ļauj uzlabot riepu vadāmību.

2016.gada vasaras Michelin CrossClimate riepu pieejamo izmēru klāsts būs visai plašs – 32 izmēri riteņu disku balstvirsmām no 14 līdz 18 collām. Turpmāk izmēru klāsts paplašināsies, t.sk arī ar apvidus automobiļu izmēriem.