23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

Michelin Pilot Sport 4

Michelin Pilot Sport 4

  Michelin piedāvā arī jaunu sportisko modeli Michelin Pilot Sport 4, kas paredzēts vidējās un lielās klases automobiļu sportiskajām versijām. Pateicoties pielietotajām labākajām tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai riepas izmantotu autosporta sacensībās, jaunajām riepām piemīt „visaugstākā līmeņa vadāmības un drošības īpašības savā klasē.

 Augstos rezultātus palīdzēja sasniegt inovatīva tehnoloģija Dynamic Response: papildus slāņa izmantošana riepas konstrukcijā, kas pēc būtības ir sevišķi izturīgs tekstils no aramīda un neilona diegiem un ļāuj riepai nepadoties lielajam centrbēdzes spēkam un saglabāt kontaktlaukuma stabilitāti pie sevišķi liela ātruma.

Palielinot riepas pozitīvo profilu par 10% (salīdzinot ar Michelin Pilot Sport 3), pateicoties protektorā izmantotam lielākam gumijas daudzumam, arī izdevās uzlabot vadāmības un saķeres līmeni. Daudz stingrākā protektora uzbūve ļauj saglabāt kontaktlaukuma lielu stabilitāti, sevišķi pie manevrēšanas lielā ātrumā.

Michelin Pilot Sport 4 gumijas sastāvā ir pievienoti jaunākās paaudzes funkcionālie elastomēri, kas ļauj pieņemt ceļa virsmas formu, nodrošinot maksimālu saķeres līmeni uz slapja asfalta. Dziļās garenrievas efektīvi novada ūdeni no kontaktlaukuma, būtiski samazinot akvaplanēšanas risku.

Premium Touch tehnoloģijas izmantošana piešķir ārējas malas uzrakstiem elitāru samtainu efektu. Katram Michelin Pilot Sport 4 izmēram tāpat ir paredzēta diska apmales aizsardzības josla pret noberšanos un riepas estētiska, daudz patīkamāka izskata uz riteņu diska piešķiršani.

2016.gada vasaras sezonā jaunās riepas Michelin Pilot Sport 4 būs pieejamas 17 izmēros uz riteņu diskiem ar balstvirsmas izmēru no 17 līdz 19 collām, kas sastāda apmēram 50% no tirgus ietilpības segmentā 17”+.